لوگو پخش پلاستیک آریا

[rev_slider_vc alias=”disposable”]

فروش لیوان و ظروف یکبار مصرف

فروش انواع ظروف یکبار مصرف پلاستیکی ، لیوان یکبار مصرف ، پلاستیک زباله ، نایلون دسته دار و کیسه زباله کیلویی

کیسه زباله کیلویی

نایلون دسته دار

نایلکس

فروش انواع محصولات و ظروف یکبار مصرف - نایلون دسته دار

پلاستیک زباله

لیوان یکبار مصرف

ظروف یکبار مصرف

فروش انواع ظروف یکبار مصرف

پخش پلاستیک آریا از این پس با ارائه محصولات و ظروف یکبار مصرف کامی جدید در زمینه فروش محصولات پلاستیکی برداشته است شما می توانید تمام اجناس یکبار مصرف پلاستیکی مانند ظرف ، پیاله ، کارد ، چنگال و چاقو ، لیوان ، انواع پلاستیک خرید و زباله و انواع سلفون و نایلون را در پخش پلاستیک آریا تهیه کنید. کیفیت بسیار بالای محصولات در مقابل قیمت مناسب ، و ارسال محصولات به نقاط مختلف کشور از جمله خدماتی است که پخش پلاستیک آریا به شما عزیزان ارائه می دهد. کلیه ظروف و محصولات پلاستیکی ارائه شده از مواد بهداشتی با سلیقه عمومی افراد عرضه می شود. شما می توانید جهت مشاوره رایگان و خرید ظروف یکبار مصرف با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

فروش انواع ظروف یکبار مصرف - پخش پلاستیک آریا
فروش عمده لیوان یکبار مصرف - پخش پلاستیک آریا

فروش انواع لیوان یکبار مصرف

پخش پلاستیک آریا این افتخار را دارد که انواع لیوان یکبار مصرف را در طرح های متنوع پلاستیکی و یا کاغذی به شما عزیزان ارائه دهد تمامی این محصولات از مواد بهداشتی و درجه یک ساخته شده و با ضمانت پخش پلاستیک آریا عرضه می گردند. لیوان های پلاستیکی در رنگ ها و اندازه های مختلف به صورت شفاف ، مات و یا رنگی و لیوان های کاغذی در طرح های مختلف و اندازه های متنوع عرضه خواهد شد. ضخامت بالای لیوان یکبار مصرف پلاستیکی و کاغذی به اندازه ای است که به راحتی در مقابل گرما و حجم آب مقاومت کرده شما با خیال راخت می توانید از آن ها در مصارف مختلف استفاده کنید. تمامی لیوان ها در بسته بندی زیبا و مقاوم توسط پخش پلاستیک آریا به صورت عمده توزیع خواهد شد. جهت مشاهده محصولات یکبار مصرف با مشاورین ما تماس بگیرید و پس از سفارش محصول در کمترین زمان ممکن در هر جای ایران عزیزمان که هستید سفارش خود را تحویل بگیرید.

فروش انواع کیسه زباله کیلویی

پخش انواع کیسه زباله کیلویی در تهران و شهرستان ها توسط پخش پلاستیک آریا انجام می گردد. انواع کیسه های زباله ی کیلویی در رنگ ها و سایز های مختلف به صورت کیلویی یا بسته بندی شده در پخش پلاستیک آریا به شما عزیزان عرضه خواهد شد. این کیسه ها در سایز ها و وزن های مختلف با توجه به نیاز شما طراحی شده اند. کیسه های سیاه رنگ با ضخامت بالا مناسب برای ذخیره و دفع زباله های بد شکل و بد بو و انواع کیسه های دسته دار در طرح ها و اندازه های مختلف جهت جمع آوری انواع زباله ها استفاده می شود. شما عزیزان می توانید جهت سفارش کیسه زباله کیلویی با مشاورین ما در پخش پلاستیک آریا تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن سفارش خود را دریافت نمایید.

فروش عمده کیسه زباله کیلویی
فروش انواع نایلون دسته دار

فروش انواع نایلون دسته دار

انواع نایلون دسته دار در طرح ها و رنگ های مختلف در پخش پلاستیک آریا عرضه می گردد. شما می توانید انواع نایلون های دسته دار را تنها با یک تماس با مشاورین ما تهیه کنید این نایلون ها در بسته بندی زیبا یا به صورت کیلویی عریضه خواهد شد. ضخامت بالای این محصولات و دسته ی پلاستیکی مقاوم آن در برابر حجم زیاد مواد داخل آن بسیار مقاوم بوده ، طراح های رنگی و زیبای روی این محصولات این امکان را به شما می دهد که در مکان های مختلف و برای امور مختلفی از آنها استفاده کنید. این محصولات از مواد بهداشتی و پلاستیک درجه یک تشکیل شده و به راحتی می توانید انواع مواد غذایی را داخل آن قرار دهید. جهت سفارش انواع نایلون دسته دار با مشاورین ما در پخش پلاستیک آریا تماس بگیرید.

لیست محصولات یکبار مصرف

×

سلام

جهت دریافت مشاوره بر روی اکانت Whatsapp کلیک کنید.

( فروش فقط به صورت عمده می باشد )

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟